Sztyfciarki

 Wersja do druku Wersja do druku
 

Pragniemy Państwu zaprezentować wyroby firmy OMER - najwyższej jakości narzędzia pneumatyczne tj. zszywacze, sztyfciarki, gwoździarki oraz szeroką gamę zszywek, sztyftów i gwoździ.

Firma Omer jest jednym z liderów rynku narzędzi pneumatycznych oraz znaczącym producentem zszywek, sztyftów i gwoździ. Szczególne uznanie znalazły te produkty w branży meblarskiej, tapicerskiej oraz wśród parkieciarzy.
Dzięki nieustannym pracą nad jakością, wdrażaniem udoskonaleń oraz uwzględniania uwag i próśb klientów Omer zaproponował w roku 2007 nową edycje urządzeń zszywek, gwoździ i sztyftów. Dodatkowo urządzenia zostały przewidziane w różnych wariantach, np. z przedłużonym magazynkiem, z możliwością pracy ciągłej czy też ze zdalnie wyzwalanym spustem.

Dodatkowo w swojej ofercie Omer proponuje gwoździarkę i gwoździe przeznaczone dla budownictwa szkieletowego.

Innym produktem, którego użytkownikiem może być praktycznie każdy, kto pakuje swoje produkty w opakowania kartonowe. Obecnie na terenie Unii Europejskiej obowiązują przepisy, które regulują sposób zamykania opakowań. Wszyscy, którzy wykonują dostawy do innych krajów członkowskich są zobowiązani zamiast taśm klejących zamykać opakowania zszywką stalową ocynkowaną lub miedziowaną. Wynika to z przepisów w skrócie "o ochronie środowiska".

Firma Omer, chcąc wyjść na przeciw tym regulacją zaoferowała szeroką gamę zszywaczy do kartonu. Nowością jest wprowadzenie do oferty, obok zszywaczy pneumatycznych, również zszywacza ręcznego. Jest to szczególnie kierowane do małych firm, które nie pakują bardzo dużej ilości towarów. Oferujemy zszywacze do kartonu oraz zszywki do kartonu.

Nowością są również sztyfty, zszywki i gwoździe z PP, znajdujące szczególne zastosowanie przy wstępnym montażu oraz wszędzie tam, gdzie produkty muszą być zabezpieczone przed iskrzeniem lub w urządzeniach elektronicznych, typu radary, mikroskopy itp. Takie rozwiązanie jest nowatorską metodą mocowania.

Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, umieszczoną w zakładkach naszej strony lub do kontaktu z naszymi konsultantami.

zszywki sztyfty zszywki do kartonu gwoździe

X
1 + 4 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.